Facebook Notify ile Habersiz Kalmayın!

Şimdi, Facebook Son Dakika Haberleri!

Facebook’un dünyada gelişen olaylarla ilgili son dakika haberlerini sunan Notify uygulaması, Amerika’da hizmete girdi. Kullanıcılar bu uygulama ile Vogue, The Washington Post, Comedy Central, Billboard ve CBS gibi yüzlerce medya yayınının anlık haberlerini takip etme kolaylığı elde ediyorlar. (Yayıncıların tüm listesi için tıklayın.)

Facebook, gazeteciler için içerik üretmelerine yardımcı olan veri toplama uygulaması Signal’ın ardından, kullanıcıların haber almalarına yardımcı olacak Notify uygulaması ile medya sektörüyle etkileşim kurmaya devam ediyor.

Kullanıcıların basılı, dijital ve video haberlere hızlı bir şekilde ulaşabileceği Notify uygulaması ile dünyanın nabzını tutarken hayatımızın parçası olmuş Facebook’tan yararlanacağız. Kullanıcılar beğendikleri haberleri Notify aracılığıyla Facebook üzerinden de kolaylıkla paylaşabilecek.

Haber Kaynağınız: Notify

Facebook’un yeni uygulaması Notify; Flipboard, Inside, Yahoo News Digest, Apple News ve Snapchat’s Discover gibi dijital haber alma alanları ile mücadele etmeye hazırlanıyor.

Facebook Notify uygulaması aracılığıyla son dakika haberlerini anlık olarak takip etmeye hazır mısınız?

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak