Turkcell Gezenzi


Turkcell
,  yeni projesi Türkiye’nin ilk lokasyon tabanlı sosyal paylaşım sitesi gezenzi.com ‘u yayına aldı.

Turkcell, Gezenzi adlı lokasyon tabanlı sosyal paylaşım platformu ile sadece gençleri değil, 7’den 70’e tüm internet kullanıcılarını da hedefliyor.
Turkcell‘in Tepebaşı’ndaki merkezinde lansmanı yapılan Türkiye’nin ilk lokasyon bazlı sosyal paylaşım sitesi Gezenzi ile üyeler,  gezdikleri ve yeni keşfettikleri  yerlerden resim, yazı, video, müzik gibi içerikleri paylaşarak, sosyal yaşantılarına  ait istedikleri izi bırakabiliyor.
Geçetiğimiz yıldan itibaren Foursquare ve takipçisi Gowalla başta olmak üzere dünyada da trend olan lokasyon bazlı sosyal paylaşım sitelerine (  Location Based Social Network ) Türkiye’den de yeni bir soluk getirmesi beklenen beta aşamasındaki proje, üyelerinin eğlence ve paylaşım alışkanlıklarında fark yaratmayı hedefliyor.

Gezenzi ile neler yapılabilir?

Gezenzi.com üyeleri çevresinde gördüklerini, gittiği yerleri, yemek yediği mekânları, yol ve hava durumunu, beğendiklerini, beğenmediklerini bir diğer deyişle günlük hayatlarına  dair bilgileri ve mekanlarla ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaşabiliyor. Gezenzi kullanıcıları, Gezenzi’deki diğer kişilerin izlerini takip edebiliyor, yorum yapabiliyor, beğendiği izleri paylaşabiliyor, diğer Gezenzi üyelerinin de deneyimlerinden faydalanabiliyor.

Gezenzi’ye nasıl üye olursunuz?
Gezenzi’ye www.gezenzi.com adresinden ana sayfanın sağında bulunan “Davetiye İste” bölümünden kayıt yaptırılabilirsiniz. Ancak, size tavsiyemiz Gezenzi’ye Facebook Connect üzerinden doğrudan  giriş yapabilirsiniz. Turkcell Gezenzi’ye üyelik ücretsiz.

Gezenzi Tanıtım Videosu

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak