GoodBarber ile Mobil Uygulamanızı Tasarlayın

Şimdilerde hayatımızı kolaylaştıran uygulamaları cebimizde taşıyoruz. Bir tık uzağımızdaki mobil uygulamalarla kendimizi güvende hissediyor, onları küçük birer asistan gibi hayatımıza dahil ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki; nerede olursak olalım, istediğimiz anda tek bir tıkla imdadımıza yetişecekler.

Günlük hayatta olduğu kadar iş dünyasında da sıklıkla kullanılan mobil uygulamalar, en çok iOS ve Android platformları için geliştiriliyor. Cebimizdeki mobil uygulama sayesinde kış soğuğunda hemen gelen sıcacık bir çorba, içimizi ısıtıyor. Yine bir tıkla ayırttığımız deniz manzaralı odamızda ruhumuzu dinlendirebiliyoruz.

İşletme-Tüketici Buluşması Cepte!

Tüketicilerine daha iyi hizmet verme çabasında olan işletmeler, artık tüketicilerin her an yanında olmak istiyor. Bunu da kesintisiz iletişim kurma imkanı sağlayan iOS ve Android tabanlı mobil uygulamalarla sağlıyorlar. Kullanımı kolay olan mobil uygulamaları oluşturmak ise hiç de kolay değil! Uygulamalar ciddi bir ekip ve büyük bütçelerle yaratılıyor.

Peki, Bunun Daha Pratik Bir Yolu Var mı?

İşletmelerin uygulama oluşturmasını sağlayan platformlardan biri de GoodBarber! Kodlama bilmeyi gerektirmeden GoodBarber ile iPhone, iPad ve Android telefonlar için kolaylıkla uygulama geliştirebiliyorsunuz. Türkiye’de de faaliyet gösteren GoodBarber ile tasarladığınız uygulamayı App Store veya Google Play’de yayınlayarak tüketicilerinizle bir araya gelebiliyorsunuz.

Mobil Uygulama Yaratma Kolaylığı

Şehir, ülke, dil, cihaz gibi filtreleme seçenekleriyle hedef kitlenizi belirleyebildiğiniz platformun 100’den fazla şablon seçeneği de bulunuyor. Platformun işletmelere ve tüketicilerine ulaşmaları konusuna değinen GoodBarber Pazarlama Başkan Yardımcısı Jerome Granados, “Kullanıcılarımıza kitleleriyle daha akıllıca etkileşime geçebilmeleri için güçlü araçlar sunmak istedik.” açıklamasında bulunuyor.

Mobil alanda da hizmet sunmak isteyen bir işletmeyseniz hemen kendi tasarladığınız bir uygulamayla tüketicileriniz ile buluşmak için hazırlanın.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak