YouTube’un Yeni Moda Kanalına Merhaba Deyin!

Popüler video platformu YouTube’dan modayı yakından takip edenleri mutlu edecek bir sürpriz var. YouTube moda ve güzellik yaratıcılarından endüstri profesyonellerine, lüks moda markalarından moda sektörü yayıncılarına kadar kullanıcılarına doya doya moda içeriği sunan YouTube Fashion yayında!

2014’ten 2018’e kadar geçen 4 yılda moda ve güzellik üzerine içerikler üreten kanal sayısının 6 katına çıktığını fark eden şirket, bu milyarlarla ifade edilen görüntülenme sayılarını değerlendirmek için kolları sıvamış ve kullanıcılarına istediklerini sunmak için bu kanalı hayata geçirmiş.

Kullanıcılarının beğeni ile takip ettiği moda ve güzellik konularında onlara ilham olmayı amaçlayan bu uzantı sayesinde kendimizi Roma’daki bir Fendi defilesinde, dünyanın en iyi stil danışmanlarıyla Oscar ödül gecesinin kırmızı halısında ya da Huda Beauty gibi bir makyaj ikonundan “Güzellikte bugün” (“Beauty Today”) kısmında önemli tüyolar alırken bulabileceğiz.

Sevilen platformun bu yeni bölümünün en heyecan verici özelliklerinden biri ise, artık bir fenomen haline gelen moda ve güzellik YouTuber‘larıyla dünyaca tanınmış markaların bir arada çalışarak yeni içerikler üretecek olması. Platform Ralph Lauren, Michael Kors, Dior ve daha fazlası dahil olmak üzere en son koleksiyonları doğrudan podyumdan yapılan canlı yayınlarla büyük ses getirdi. Ayrıca, “Moda hikayeleri” bölümünde bizi sahne arkasına götürürken, size Alexander Wang, Rosie Huntington-Whiteley ve Alexa Chung gibi moda favorilerinden gelen içeriklerle de sektörün içinden görüşler alacağız.

YouTube Fashion’ı son moda ve güzellik trendleri hakkında bilgilendirici ve kapsayıcı içeriklerle büyütmek isteyen şirket, farklı olma noktasında sınırları zorlamak istiyor. Sayfayı daha fazla uluslararası hale getirmek için yerel iş birlikleri de geliştireceğini belirten YouTube, moda ve güzellik konusunda kullanıcılarına ilham kaynağı olmayı, kullanıcılarından ise beğendikleri tüm içerikleri bol bol paylaşmalarını istiyor.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak