BoomSocial Google+ sayfaları da yayında!

Geçtiğimiz günlerde Twitter modülünü hayata geçirdiğimiz ücretsiz Sosyal Medya Ölçümleme ve Analiz programı BoomSocial‘dan artık Google+ sayfalarını da takip edebilirsiniz.

Kanalın dinamiklerine uygun şekilde kurgulanmış Google+ modülü ile sosyal medyadaki markaların performanslarını daha geniş bir çerçevede ölçümleyip, değerlendirebilirsiniz.

Facebook‘ta 2700, Twitter‘da ise 1400’ün üzerinde sayfanın takip edilebildiği BoomSocial‘da yeni hayata geçen Google+ modülünde ise şu an sektörlere göre kırılımlı şekilde kategorilenmiş ve takip edebileceğiniz 300 sayfa tanımlı.

BoomSocial Google+ Modülü ile neler yapabilirsiniz?

Henüz yeni açılan modül üzerinden;

 • 300′den fazla marka ve ünlü kişinin Google+ sayfalarını takip edebilirsiniz.
 • Herhangi bir marka veya ünlünün Google+ hesabıyla ilgili detaylı analiz ve raporlara grafik ve tablolar eşliğinde doğrudan ulaşabilirsiniz.
 • Sayfaların takipçi sayısı artışlarını ve zaman içerisindeki gelişimlerini tek bir yerden gözlemleyebilirsiniz.
 • Sayfaların paylaştıkları içerikleri ve içerik tiplerini liste halinde görüntüleyebilirsiniz.
 • Paylaşılan içeriklerin aldıkları +1, yorum, paylaşım ve etkileşim yüzdelerini görebilirsiniz.
 • Rakiplerinizin takipçi sayılarını, paylaştıkları içerikleri, aldıkları etkileşim oranlarını öğrenebilir ve bunları sektör ortalamalarıyla birlikte karşılaştırabilirsiniz.
 • 7  farklı markanın tüm verilerini tek bir ekranda grafiklerle ve sektör ortalamalarıyla tamamen ücretsiz şekilde karşılaştırabilirsiniz…

  Sırada Linkedin var

  BoomSocial Facebook, Twitter ve Google+ modüllerinin ardından LinkedIn, Youtube ve diğer kanallara ait rapor ve istatistiklerin yer alacağı yeni modülleri de hayata geçiriyor olacak.

  Bu kapsamda marka sayfalarıyla ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz Linkedin modülünü de önümüzdeki günlerde hayata geçiriyor olacağız.

  Mevcut yapısı tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulan program henüz beta yayında.
  Yakında bir çok yeni özelliğin daha ekleneceği programla ilgili fikir ve önerilerinizi  http://www.boomsonar.com/iletisim adresi formu üzerinden bize iletebilirsiniz.

  BoomSocial, Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş Sosyal Medya Takip, Raporlama ve Analiz programı BoomSonar altyapısını kullanıyor.

 • Henüz yorum yapılmamış

  Bir Yanıt Bırak