Haydi Ailecek YouTube TV Karşısına!

Şubat ayında çiçeğini açan bir haberin bugün itibarıyla ilk meyvelerini verdiğini biliyor musunuz? Evet, dünyanın bir numaralı video paylaşım sitesi YouTube, bazı bölgelerde canlı yayınlarına başladı.

Bugün New York, Los Angeles, San Francisco Körfez Bölgesi, Şikago ve Filedelfiya’da canlı yayınlarına başlayan YouTube TV, kısa süre sonra Amerika’daki birçok bölgede de hizmete girecek.

Kullanıcılarını bir an önce TV hizmetine kavuşturmak isteyen YouTube, gece gündüz çalışmasının madalyasını aldı ve YouTube TV’yi yayına aldı. Üstelik bir de 1 aylık ücretsiz deneme fırsatı sunarak kullanıcılarının kalbine ve cebine giden yola ulaşıyor. Deneme süresinden sonra aylık 35 dolar ile ücretlendirilecek YouTube TV’de yok yok!

  • ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN kanalları, yerel spor ağları ve birçok kablolu kanal seçeneği
  • Kaçırmak istemediğiniz yayınları kaydetmenizi ve dokuz ay boyunca saklamanızı sağlayan sınırsız depolama hizmeti
  • İsterseniz telefondan ve tabletten isterseniz de bilgisayardan canlı yayınlara bağlanmanızı sağlamanın yanı sıra Google Chromecast ya da Chromecast yüklü televizyonlardan da ekrana yayınınızı yansıtma imkanı
  • YouTube TV üyeliğinizle YouTube Red Original yayınlarına da erişim hakkı
  • YouTube TV üyeliğinizle sevdiğiniz 6 kişiye de üyelik hakkı
  • AMC, BBC America, IFC, Sundance TV, WE tv ve BBC World News gibi YouTube TV ailesine katılacak yeni kanallar

YouTube TV ile yeni bir dönem başlıyor. Artık ailecek her evin başköşesinde oturan TV karşısına değil, tv.youtube.com adresinden YouTube TV karşısına geçiyoruz.

Google Play Store ve Apple Store üzerinden giriş yapılabilen YouTube TV’nin bölgenizde hizmete açık olup olmadığını sorgulamak için tıklayın.

 

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak