Instagram Hikayelerde Yeniliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor!

Instagram, video çıkartmaları de dahil olmak üzere kullanıcıların tek hikayeye birden fazla resim eklemesini sağlayan yeni bir özelliği test ediyor. Yeni seçenek, hareketli videonun göze çarpan seçenek olarak kullanılıp resimlerinizin de videonun yanında kare kare kolajını oluşturmanızı sağlayacak.

Dünya çapında bazı kullanıcıların birkaç hafta boyunca bu seçeneği test edebileceği yetkililer tarafından belirtildi. Özelliğin herkesin kullanımına sunulacağı tarih ise henüz bilinmiyor.

Bu yeni Instagram özelliğini kullanmak için, üzerinde gülen yüz olan çıkartmalar ikonuna dokunmanız ve buradaki yuvarlak içindeki resim ikonunu seçmeniz yeterli. Hikaye çerçevenize eklemek istediğiniz görüntüleri ve videoları da kitaplığınızdan seçebilirsiniz.

400 milyonu aşkın günlük kullanıcısıyla hızla büyüyen Instagram Hikayeler, markaların göz önünde bulundurması gereken anahtar bir seçenek olarak, kendisine kattığı yenilikçi özelliklerle popülerliğini korumaya devam ediyor.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Instagram‘dan bu özelliğin bütün kullanıcılara ne zaman sunulacağı konusunda net bir bilgi gelmedi. Konuyla ilgili yeni bilgilerden sizi haberdar edeceğiz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak