Instagram Stories’ten Yeni Bir Atak!

Instagram Stories aldı başını gidiyor! Snapchat’le kıyasıya rekabet içinde olan Instagram Stories günlük 250 milyon aktif kullanıcıya ulaştı ve Snapchat’i sollayarak geride bırakmayı başardı! Snapchat ise maalesef 166 milyonda kaldı. Instagram’ın aylık aktif kullanıcı sayısı ise 700 milyon!

Canlı Yayın Videolarını Stories’te Tekrar Oynatın

Instagram Stories başarıya ulaşsa da kendini durduramıyor ve yeni özelliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şimdiki yeni özelliği ne? Artık canlı yayın videolarını da yeniden oynatabileceğiz! Şöyle ki; canlı yayın videonuzu 24 saatliğine hikayeye ekler gibi koyabileceksiniz. Yalnız tek bir şartla! “Tekrar oynat” düğmesine dokunmanız gerekiyor. Canlı yayınınızı tamamladığınızda “Tekrar oynat” düğmesine tıklarsanız, arkadaşlarınız hikayelerinizden canlı yayınınızı yeniden izleyebilecekler. Artık katılamadılar, göremediler diye üzülmek yok!

Azimli Instagram!

Instagram, videolarımızı çok seviyor ve video çekmemiz için elinden gelen her şeyi yaparak kendini geliştirmeye devam ediyor. Durmadı, inat etti ve sonunda Snapchat’i geride bırakmayı başardı. Yeni özellikleriyle de bizleri mest ettiğini söyleyebiliriz. Instagram’daki azim bizde olsa bilim insanı olurduk doğrusu! Bu sektörde işini bileceksin. :)

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak