Instagram’dan Tepki Yaratan Özellik!

Instagram bizi şaşırtmaya devam ediyor ve yeni özellikleri arasına bir yenisini daha ekliyor. Nedir diye soracak olursanız; son görülme özelliği! Artık Instagram’da da WhatsApp gibi son görülme saatiniz gözükecek! Üzgünüz, bu özellik kimseyi memnun etmedi Instagram

Durun! Son Görülmeyi Kapatabilirsiniz!

Evet, Instagram yeni bir özellik getirmiş olabilir ve bu özellik hiçbirimizin hoşuna gitmemiş olabilir; ancak bu son görülme özelliğini kapatabileceğinizi biliyor musunuz? Hem de kapatmak çok basit! “Ayarlar”a giriyorsunuz ve ardından aşağıda yer alan “Hareket durumunu göster” seçeneğini devre dışı bırakıyorsunuz. İşte bu kadar! Yalnız bunu yaparken unutmamanız gereken bir şey var. Bunu yaptığınızda takipçileriniz sizin son görülmenizi göremeyeceği gibi siz de onlarınkini göremeyeceksiniz. Yani engellemek gibi düşünebiliriz. Bu sizi üzer mi?

Instagram her geçen gün yeni özellikler getirdiği için hızına biz bile yetişemiyoruz. Ama unuttuğu bir şey var; burası bir fotoğraf paylaşma platformu. Sanıyoruz kafası karıştı ve burayı WhatsApp sandı. Çünkü bu özellik yararlı olmayacak gibi gözüküyor. Amacı neydi ki? Neyse ki istediğimiz zaman kapatabiliyoruz. Yoksa Instagram topa tutulacaktı! Peki, bu yeni özellik konusunda siz ne düşünüyorsunuz? Fazla düşünmeyin, kapatın gitsin!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak