LinkedIn’de Etkinlikler Çok Yakında Bizimle!

İnsanlar gerçek hayatta tanıştıkları kişilerle sanalda da bağlantı kurmayı severler. Bu bağlantıların artmasını isteyen LinkedIn, gerçek ve sanal arasında köprü olacak yeni etkinlik özelliğini getirdi.

LinkedIn Etkinlikler ile kontrol panelinizde yer alacak “Etkinlikler” bölümünde “Oluştur” butonuna tıklayarak yeni etkinlikler oluşturabileceksiniz.

Etkinlik oluşturma alanına girdikten sonra tanım, tarih, zaman ve yer bilgileri için ayrılmış boşlukları dolduracaksınız. Ardından LinkedIn‘in konum, şirket, sektör ve okula göre arama filtrelerini kullanarak konuklarınızı seçebilecek, etkinliğinize davet edebileceksiniz. İşte bu kadar! Etkinliğiniz tamam! Dilerseniz, LinkedIn etkinliğinizin duyulmasını sağlamak için sayfanızdan ileti olarak da paylaşabilirsiniz.

Henüz bitmedi! LinkedIn’deki etkinlik sayfanızda yapabileceğiniz başka şeyler de var. Örneğin, buradan katılımcıların katılım durumlarını takip edebilir, güncellemeler yayımlayabilirsiniz. Tarih yaklaştıkça, katılımcılarınıza LinkedIn tarafından hatırlatıcı bildirimler de gönderilecek.

LinkedIn Etkinlikler şimdilik sadece İngilizce konuşulan ülkelerde açılmış olsa da çok yakında tüm dünyaya sunulacak.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak