LinkedIn Professional Portfolio

Linkedin Kurumsal Çözüm Ortağı Tick Tock Boom

Dünya çapında 200 milyonun üzerinde kullanıcısıyla profesyonel iş ağı Linkedin, en üst düzey çalışanları bünyesinde tutuyor. Kullanıcılar, profesyonel kimliklerini yönetmek, diğer kullanıcılar ile bağlantı kurabilmek, aradıklarını bulmak ve bulunmak için Linkedin’i tercih ediyor.

Yalnızca aktif olarak iş arayanlara değil, mevcut işlerinde başarılı olan ve yalnızca uygun şartlardaki uygun iş fırsatları ile ilgilenen çok sayıdaki pasif adaya da kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan Linkedin artık yalnızca metin ile aktarılan öz geçmiş dönemini kapatmaya hazırlanıyor.

“Rich media” ekleyebilme özelliği ile birlikte “beğen” gibi sosyal butonlar ve yorum  kutucuklarını kullanıma sokmaya hazırlanan Linkedin şimdi farklı sektörlerde çalışan ve kendilerini özellikle görsel ve videolar ile aktarabilen sanatçı, tasarımcı, sinemacı gibi adayları da cezbediyor.

Linkedin profillerine fotoğraf, video, sunum gibi dosyalar da eklemek isteyen kullanıcıların kısa bir süre daha beklemeleri gerekecek. Uygulama şimdilik yalnızca İngilizce dilinde destekleniyor.

Uzun lafın kısası Linkedin, yalnızca bir özgeçmiş sitesi olmaktan çıkıp görsellerle desteklenen, interaktif bir özgeçmiş mecmuasına dönüşüyor. Linkedin Professional Portfolio’yu en kısa zamanda bekliyoruz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak