LinkedIn’den Size Toplantı Daveti Var!

LinkedIn‘in iletişimi kolaylaştırma misyonuyla yola çıktığı mesajlaşma aracına LinkedIn Messenger diyoruz… Yeni özelliklerle geliştirilen LinkedIn Messenger, şimdi de toplantılarımıza el atıyor.

LinkedIn Messenger’da takviminizi görebileceksiniz.

İster iş başvurusu yapan bir aday ister mesleğiniz hakkında bilgi almak isteyen meraklı bir öğrenci olsun, LinkedIn‘de başkalarıyla tanışıp görüşmek istediğimiz zamanlar elbette ki oluyor.

Bir kişiyle buluşmak için toplantı ayarlamaya karar verdiğimizde ise programımızın müsaitliğini sorgulamak için ajanda, toplantı yerine nasıl ulaşılacağını görmek için harita gibi telefonumuzda farklı uygulamalar açıyoruz.

Bu işlemi kolaylaştırmak isteyen LinkedIn, artık takviminizi mesajlarınızda göstermeye başlıyor. Tabii özelliği kullanmak için LinkedIn uygulamasının takviminize ulaşmasına izin vermeniz gerekiyor.

Toplantı yerini mesajlarda öğrenin.

Hatta yenilik bununla da sınırlı değil… Artık LinkedIn üzerinden toplantı ayarlarken, toplantı konumuna daha rahat ulaşabilmek için harita uygulamasını da mesajların içinde açıp inceleyebileceksiniz. Ayrıca buradan mevcut konumunuzu da paylaşabileceksiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak