Messenger, Facebook Gruplarına Geliyor!

Sosyal medyanın başrol oyuncularından Facebook, mesajlaşma uygulaması Messenger ile ilgili büyük bir karar aldı. Bu karar o kadar büyük ki tam 250 kişilik! Evet, Facebook, grup sayfaları üzerinden başlatılacak sohbetler ile Facebook Messenger’ın grup kapasitesini artırarak 250 kişiye çıkardı.

Kullanıcılarını memnun etmek için canla başla çalışmaya devam eden Facebook, Messenger’ın grup kapasitesini 250 kişiye çıkararak büyük grupları bir araya getirecek. Bu yenilikle artık Facebook gruplarında Messenger üzerinden sohbet imkanı sunan Facebook, sayfa üyelerinin spam’e maruz kalmaması için sohbet gruplarına otomatik üyelik başlatmayacak. Sohbete katılmak isteyenlerin önce her sohbet için Facebook grup sayfasından gelen davetiyelere kendilerinin katılım göstermesi gerekiyor. Ancak davet kabul edildiğinde sohbet başlıyor. Sohbetler tek değil birçok farklı alt sohbet konularıyla oluşturulabiliyor.

Bu arada önemli bir detayı da vermeyi unutmayalım. Messenger’ın 250 kişilik kapasitesi yalnızca grup içi mesajlaşma hizmeti için geçerli, görüntülü ve sesli konuşma hizmeti için kapasitesi ise 50 kişi ile sınırlı!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak