Snapchat Cameos

Hani bir zamanlar Snapchat adında çok sevdiğimiz bir uygulama vardı, hatırlıyor musunuz? Evet, o uygulama dünya üstünde 200 milyondan fazla kullanıcısı halen aktif.

Instagram ve Facebook’a ilham veren, zamanının yenilikçi sosyal medya platformu Snapchat, kendi yeniliklerini üreterek dijital savaşlarda mücadele etmeye devam ediyor.

Şimdi yeni Cameo özelliğini getiren Snapchat, size selfie’ler çektirerek görünüşünüzün neye benzediğini öğrenmek istiyor. Sonra dişi mi yoksa erkeksi mi durmak istediğinizi yanıtlıyorsunuz. Yüzünüzü öğrenen Snapchat, bu görüntüyü kullanarak arkadaşlarınızla sohbette paylaşabileceğiniz döngü halinde videolar oluşturuyor.

Her ana uygun Cameo‘larla doyasıya eğlenebilir, size özgü mesajlarla videonuzu daha da kişiselleştirebilirsiniz.

Sohbetteki etiketlerin yanında yer alan Cameo’lar 150 farklı seçenekle karşımıza çıkacak. Seçip beğendiğiniz Cameo görüntüsüne atlayabilecek, isterseniz arkadaşınızla iki kişilik Cameo‘lar çekebilecek, videolarınızı telefonunuza kaydedebileceksiniz.

Kendinizi eğlenceli şekilde ifade etmenin yeni yollarından biriyle karşımıza çıkan Snapchat, Cameos özelliğini çok yakında kullanıma açacak!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak