Snapchat İçin İmza Toplandı!

Snapchat düşüşe geçmişti. Kendini toparlaması gerekiyordu. Peki, ne yaptı? Ara yüzünü değiştirdi. Ama unuttuğu bir şey vardı; kullanıcılar bunu beğenecek miydi? Bunu düşünmeden hareket etti ve yine başarısızlıkla sonuçlandı.

Kullanıcılar Kızgın!

Arayüzü değiştikten sonra Snapchat kullanıcılarının memnun kalacağını düşünmüştü. Ama kullanıcılar beğenmedi! Arkadaş ile marka ve fenomen içeriklerinin birbirinden ayrılmasını kafa karıştırıcı buldular ve Snapchat’in eski haline dönmesi için change.org’da imza kampanyası başlattılar. Belki de haklılar! Bu kampanyayla 1 milyondan fazla imza toplandı. Bu gerçekten büyük bir rakam. Eleştiriler havada uçuşuyor adeta! Peki, Snapchat açıklama yaptı ve ne dedi dersiniz? “Sabırlı olun.” dedi. Bu kullanıcıları daha da kızdırabilir! Kullanıldıkça daha akıllı bir hal alacağını iddia ediyorlar. Ediyorlar ama keşke biraz daha yükselmeye odaklansalar!

Kısacası Snapchat kaş yapayım derken göz çıkardı. Yeni arayüzün beğenileceğini umut ederek adım attı ve geri tepti. Riske girme Snapchat! Biz seni böyle sevmiştik. Siz yine de eski tasarımı unutmaya çalışın ve yenisine odaklanın. Buna da alışırsınız belki…

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak