Snapchat Lens Explorer

Snapchat‘i Snapchat yapan nedir? Tabii ki yüz filtreleri! Bu eğlenceli kamera özelliğini ilk kullanan sosyal medya uygulaması Snapchat, şimdi yüz filtrelerini daha rahat keşfedebileceğiniz bir platform hazırladı: Snapchat Lens Explorer!

Bildiğiniz gibi Snapchat, Lens Studio ile bir süredir insanlara kendi filtrelerini oluşturma fırsatı tanıyordu. Oluşturulan filtreler önce yüzleri, sonra yüz binleri buldu ve şimdi Lens Explorer‘da bu binlerce filtre keşfedilmek için sizi bekliyor!

Yeni Snapchat Filtrelerini Nasıl Göreceksiniz? 

Snapchat Lens Explorer‘da gezinmek için önce Snap göndermek istiyormuşsunuz gibi kameranızı açın (aslında filtrenizi seçtikten büyük ihtimalle bir Snap göndereceksiniz zaten ?). Ardından sağ üst köşede göreceğiniz gülen surat simgesine tıklayın.

Artık Snapchat Lens Explorer‘ın içindesiniz! Burada sıra sıra filtrelerin tasarımını, adını ve geliştiricisinin ismini görebileceksiniz. Beğendiğiniz bir filtreye tıkladığınızda hemen kameranıza yönlendirileceksiniz. Snapchat, karşınıza çıkan filtre listesinin her ülkede farklı olacağını, yani konumunuzdan etkilendiğini söylüyor.

Farklı filtreler keşfetmenizin bir yolu daha var! Öne çıkan hikayelerinizi gezinirken, hoşunuza giden bir filtreye rastlarsanız, hikayenin içindeyken parmağınızı yukarı kaydırmanız bir filtrenin koleksiyonunuza eklenmesini sağlayacak!

Renkli keşifler!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak