Snapchat’ten Yeni Haberler Var!

Snapchat asla pes etmiyor ve Instagram’la kıyasıya rekabet etmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere Instagram Snapchat’i sollayarak arayı açmıştı ve Snapchat yavaş yavaş popülerliğini kaybetmişti. Şimdi ise Snapchat’ten güzel ve eğlenceli haberler var!

Fırından Yeni Çıkmış Taptaze Özellikler

Snapchat’in yeni özelliklerinden birisi link ekleme özelliği. Snap’inize bir link eklediğinizde bu link tarayıcıda açılacak. Nasıl mı? Çektiğiniz bir Snap’te “ataş” şeklinde olan sembole basarak dilediğiniz linki ekliyorsunuz ve Snap’i gönderdiğinizde karşı taraftaki arkadaşınız Snap’i yukarı sürükleyerek linki direkt açabiliyor. Bu özelliğe aşinasınız, biliyoruz. Ama seviyoruz böyle sihirli şeyleri!

Bir diğer özellik ise fonlar… Aynı şekilde çektiğiniz Snap’inizde “makas” sembolünü seçerek kendinizi kesiyorsunuz ve arka fona seçtiğiniz bir deseni verebiliyorsunuz. Sonra bırakın yaratıcılığınız konuşsun!

Son özellik ise ses filtresi… Bu özellik ile Snap’inize sol alt köşeden ses efekti ekleyip esprili yanınızı Snap’lerinizde de gösterebilirsiniz.

Kabul edelim, link ekleme özelliği Instagram’ı bayağı bir andırıyor. Yapacak bir şey yok, rekabet devam ediyor! Snapchat kolay kolay pes edecek gibi gözükmüyor. Aslında yeni özellikleri oldukça iddialı diyebiliriz. Ne diyelim; yürü be Snapchat!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak