Twitter’da Konuları Takip Edebileceğiz

Gündemi en iyi yakalayan sosyal medya uygulamalarından Twitter‘da, artık ilgimizi çeken konuları takip edebileceğiz. Bir konuyu takibimize aldığımızda sadece normalde takip ettiğimiz hesaplardan değil, takibimizde olmayan hesaplardan da öneriler alacağız.

Konu takibiyle mecradaki en iyi konuşulmaları yaratan içerikleri karşımıza çıkaracağını söyleyen Twitter, böylece gündemi takip etmemizi kolaylaştıracağını düşünüyor.

Konu takipleri aynı hesap takip eder gibi tek tıklamayla oluyor. Size fikir vermesi için Twitter tarafından yapılacak otomatik konu önerileri, Twitter akışınızın üstünde ve aramalarda belirecek. Bu öneriler Twitter‘da takip ettiklerinize ve neleri aradığınıza göre belirlenecek.

Bir konuyu takibinize aldıktan sonra, o konudaki uzmanlar, hayranlar ya da o konuyu en çok konuşanlar konu akışında belirmeye başlayacak. Keşfet sekmesinde sizin kendinizin arayıp bulduğunuz bu kişiler, artık siz aramadan karşınıza çıkacak. Bu sayede gündemden kopmak istemeyenlerin ilk tercihi Twitter olmaya devam edecek.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak