Yemek Siparişiniz Facebook’tan!

Sosyal medyanın yenilikçi devi Facebook, yemek siparişi hizmetiyle damak tadınıza uygun lezzetleri kapınıza getirmeye hazırlanıyor.

Kullanıcılarına hemen hemen her konuda rehber olmak isteyen Facebook, bu kez yemek hizmeti servisleri ve restoranların mutfağına giriyor, en lezzetli tatları size ulaştırıyor. Evet, bundan böyle birkaç tıkla Facebook üzerinden yemek siparişi verebilirsiniz.

Yemek molasında “Acaba bugün ne yesem?” diye düşünen milyonlarca çalışanın ya da pizza siparişi vererek evde TV partisi yapmak isteyen gençlerin imdadına yetişecek olan Facebook, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak konusunda sınır tanımıyor. Yerel tatlardan ulusal tatlara kadar birçok mutfağı sofranıza getirecek olan Facebook, ayrıca arkadaşlarınızın restoranlar hakkındaki düşüncelerini ve tavsiyelerini de karşınıza getiriyor.

“Order Food (Yemek Siparişi Ver)” sekmesini tıklayarak başlayacak olan lezzet yolculuğu, yakınınızdaki birçok restoranı ekranınızda sıralayacak. Ne yemek istediğinize karar verdikten sonra ise ödemenizi yapabilir ve siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Geçen yıldan beri bu lezzet hizmeti üzerinde çalışan Facebook, şu an için yalnızca Amerika’daki iOS, Android ve masaüstü kullanıcılarına hizmet veriyor. Kim bilir belki kısa süre sonra bu hizmet ülkemize de gelecek ve acılı bir çiğ köfte ya da dumanı üstünde tüten lahmacun siparişi vermeye başlayacağız.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak