YouTube TV’den Büyük Ekranda Seyir Keyfi

Geçtiğimiz nisan ayında kullanıcılarını YouTube TV hizmetiyle tanıştıran video paylaşım sitesi YouTube, bu konuda bir yeniliğe daha gidiyor. Şimdiki yeniliğin adı, daha büyük ekrandan canlı yayınları takip etmenizi sağlayacak olan YouTube TV uygulaması!

YouTube’un bu yeniliğine ilham olan ise YouTube TV‘nin izlenme süresinin yarısından fazlasının Chromecast’in büyük ekranına ait olması! Bu gerçekten yola çıkan YouTube kullanıcılarını daha büyük ekranın, TV’nin, karşısına oturtma kararı aldı.

YouTube, bugün yeniliğinin üzerindeki o gizemli örtüyü de kaldırdı ve TV cihazları için geliştirdiği YouTube TV uygulamasını tanıttı. Kısacası izlemek istediğiniz yayınları YouTube TV uygulaması aracılığıyla Sony ve Xbox One gibi Android TV tabanlı cihazlardan izlemeye hazır olun.

Bu arada YouTube, ilerleyen haftalarda başka bir yeniliğe daha imza atacağının müjdesini verdi. Video devi; YouTube TV uygulamasını yakında LG, Samsung, Sony gibi Smart TV cihazların yanı sıra Apple TV’ye de getirmeye hazırlanıyor.

Akıllı televizyonlara özel YouTube TV uygulamasının avantajları arasında televizyon kumandasıyla kontrol, canlı yayın akışı rehberi, kapatıp açtığınızda dilediğiniz cihazda kaldığınız yerden devam etme, sinematik görünüm gibi özellikler yer alıyor.

Büyük ekran karşısına geçmeyi seven tüm kullanıcılara YouTube TV uygulaması ile keyifli seyirler…

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak