YouTube’dan Konser Bileti Satışı

Sevdiğiniz sanatçıların konser biletlerini nasıl satın alıyorsunuz? Sanatçının sosyal medya hesabı ya da bilet satış siteleri aracılığıyla mı? O zaman dünyanın dev video paylaşım sitesi YouTube’dan da konser bileti satın almaya hazır olun.

Sevdiğimiz şarkılara ait videoları izlemek için YouTube’un başucu video rehberimiz olduğunu hiçbirimiz inkar edemez. Diğer yandan YouTube, sanatçıların hayranlarıyla buluşmasını da sağlayan büyük bir platform. Hâl böyle olunca YouTube sanatçıları ve hayranları buluşturmak konusunda birkaç ileri adım daha atma kararı aldı. Artık YouTube üzerinden de sevdiğimiz sanatçıların konser biletlerini satın alabileceğiz. Üstelik YouTube’un ilk bilet satış partneri de Ticketmaster!

Nasıl satın alacağınızı merak ettiğinizi biliyoruz, hemen açıklayalım. Bugün itibarıyla YouTube birçok sanatçının konser günlerini, videoları üzerinden kullanıcılarla paylaşmaya başladı. Yani sevdiğiniz şarkı ruhunuzu okşamaya başlamışken, bir anda video üzerinde şarkıcının konser tarihlerini görecek ve YouTube’da konser bileti almaya yönlendirileceksiniz.

Özellik tabii ki şu an tüm dünyadaki kullanıcıların hizmetinde değil. Şanslı grup ise Amerika’daki kullanıcılar! Sanat dostu YouTube’u yeniliğinden dolayı tebrik ediyoruz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak