Facebook ve Messenger Anneler Günü’nüzü Kutluyor

Facebook, hepimizin de bildiği gibi mecrasını kullanan herkes hakkında çok detaylı -hatta fazla detaylı- içgörüler elde ediyor. Örneğin, mecranın anneler hakkındaki içgörülerine göre kadınlar anne olduktan sonra sosyal medyayı daha sık kullanmaya başlıyor. İşte tam da bu yüzden anneler Facebook için çok önemli.

Anneleri odağına alan ve 2018 yılına özel kartpostal çerçeveleri hazırlayan Facebook, kullanıcıları annelerinin Anneler Günü’nü kutlamaları için teşvik ediyor.

Anneler Günü’nde aktifleşen özellik Haber Akışı‘nızın üstünde herkese mutlu bir Anneler Günü dilemeniz için sizi davet ediyor. Çerçevelere bir fotoğraf yerleştirebiliyor ya da dilerseniz sadece çerçeve tasarımınızı kendi özel mesajınızla paylaşabiliyorsunuz.

Anneler Günü için Messenger uygulamasını da unutmayan Facebook, bu mecraya özel  tasarımlar hazırladı. Messenger kamerasını açtığınızda annenizi ne kadar çok sevdiğinizi anlatabileceğiniz eğlenceli etiketler ve çerçeveler bulabileceksiniz. Çiçeklerden oluşmuş hoş bir kalp etiketi veya bir buket, annenizle çekileceğiniz bir fotoğrafı daha sevimli hale getirecek.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak