Facebook’tan Sinema Bileti Almaya Hazır mısınız?

Hiç eskimeyen sosyal medya uygulaması Facebook yeni bir özellik test etmeye başladı. Artık Facebook’tan Movies özelliği ile sinema bileti alabileceksiniz. Nasıl mı? Daha önce de Ticketmaster ve EventBrite vasıtası ile bu özelliği test etmeye başlayan Facebook sınırlarını zorlamaya devam ediyor!

Sinema Tutkunlarına Movies Özelliği

Sayfalar bölümünden Movies özelliğine ulaşabilecek ve bu bölümden yakınınızda vizyona giren filmleri rahatlıkla görebileceksiniz. Hatta izlemek istediğiniz filmlerin gösterim saatlerine ve yerlerine bile buradan ulaşabileceksiniz. Bu özelliğin alt yapısı Fandango ve Atom Tickets’a ait olmakla beraber Facebook bilet satın alma özelliğinin de geleceğinin müjdesini verdi. Artık film aramak çok daha eğlenceli ve kolay! Sadece aramak mı? Bilet satın almak da bir o kadar basit.

Gençlere yatırım yapmayı seven ve onlara farklı hizmetler sunmayı da bir misyon haline getiren Facebook böylece kullanıcılarını uygulama içinde de tutuyor. Bir taşla iki kuş! Önce ABD’de hizmete girecek bu özellik daha sonrasında biz sinema tutkunlarını da mutlu edecek. Takipte kalın!

 

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak