GetClose ile Şirketlerle Mesajlaşın!

“Sizi bir süre hatta bekletebilir miyim?” ve “Müşteri temsilcilerimiz, şu an diğer müşterilerimizle ilgileniyor.” sözleri, şirketlere problemlerimizi iletmek için aradığımız çağrı merkezlerinde sıklıkla duyduğumuz sinir bozucu cevaplardan. Bu dönemin bittiğine dair  müjdeyi biz verelim ve sizi GetClose ile tanıştıralım.

GetClose, tüketicileri şirketlerle dijital ortamda buluşturan bir uygulama. Artık çağrı merkezini arayarak tuşlar arasında kaybolmanıza gerek yok. GetClose ile şirketlere ulaşmak cebinizde! Tüketicilerin problemlerini, merak ettikleri soruları hızlıca sorup, cevabını alabileceği mobil uygulamada ulaşmak istediğiniz şirketi arama butonuyla buluyorsunuz ve sorunuzu mesaj yoluyla iletiyorsunuz. Örneğin; öğle yemeğiniz için bir restorana günün çorbasını sormak istiyorsanız, mesajınızı ileterek restoranda sıcağı sıcağına ne çorbası olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Aplikasyon üzerindeki harita butonu ile ulaşmak istediğiniz şirketin lokasyonunu da belirleyebiliyorsunuz.

GetClose o kadar araştırmacı ruhlu bir uygulama ki; eğer aplikasyon üzerinde kayıtlı olmayan bir şirket ile ilgili sorunuz olursa şirkete kendi ulaşarak ya da web araması yaparak cevabı buluyor.

GetClose, üyeliğini başlatan şirketlere pazarlama materyallerini, el ilanlarını, sticker’larını ve hatta uygulama dışından soruları yanıtlayabilecekleri SMS hesabını ücretsiz olarak sağlıyor.

GetClose’ın kurucusu ve CEO’su Brian Szady’un açıklamaları da bizlere zamanın kıymetini ve GetClose’un önemini bir kez daha hatırlatıyor:

“Telefon yoluyla şirketlere ulaşma dönemi bitti. Şirketlerle iletişim kurma yöntemi 20 yıldır aynı. GetClose ile şirketlere ulaşmak çok kolay: Mesaj gönderin, cevabı alın! Sadece bu. Hayatımıza yeterince zarar veren şey var. Neden bir de şirketlere ulaşmaya çalışırken strese girelim ki? Biz şirketlere ve tüketicilere kaybettikleri zamanı geri veriyoruz.”

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak