Google+ Yenileniyor

Google, kullanıcılardan gelen geri bildirimlerden yola çıkarak Google+ için bir takım yenilikler getiriyor.

iOS, Android cihazlar ve web üzerine gelen 50’den fazla güncelleme ile Google+ kullanıcılarına öncesinden daha farklı bir dünyanın kapısını açıyor. Bu yeni dünyada community moderators (topluluk moderatörleri), görsel yorumları ve G Suite ailesine katılmak gibi yenilikler var.

İstemediğiniz Yorumları Gizleme

Yeni özelliklerin başında paylaştığınız post’lara gelen yorumlardan düşük kaliteli olanları gizleyerek, sizin için önemli olan yorumları ön plana çıkarmak geliyor. Eğer tüm yorumları tekrar görmek isterseniz View more comments’i (Daha fazla yorum görüntüle) tıklamanız yeterli.

Sizin İçin Önemli Olanları Görüntüleyin

Ekranınızın ilgi alanlarınıza göre paylaşımlarla dolması için bundan böyle ekranınızda daha az beyaz boşluk, daha fazla post göreceksiniz. Ayrıca görsellere daha detaylı bakabilmeniz için zoom özelliği de Google+ web üzerinde hizmetinizde olacak.

Etkinlikleri Hatırlayın

Etkinlikler özelliğini geri getirerek ilgi alanlarınıza göre birçok etkinliği size sunan Google+ ile hiçbir etkinliği kaçırmayacaksınız.

Google+ değişen yüzüyle kullanıcı sayısını artırmayı ve sevilen bir sosyal medya mecrası olmayı düşlerken kullanıcıların bu değişikliklere olan tepkisi merakla bekleniyor.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak