Google’dan Çocuklar İçin Uygulama: Toontastic 3D

Dijital çağ, koşar adımlarla ilerlemeye devam ederken eğlence rüzgarıyla da çocukların hayal gücünü geliştiriyor. Çocukların hayallerinin sınırını zorlayarak, yeteneklerini geliştirmeye çabalayanlardan biri de Google! Şirket, Toontastic 3D adlı yeni uygulamasıyla çocukların kalplerini çalmaya hazırlanıyor.

Sanal gerçeklik aracılığıyla çocukların hayallerindeki egzotik dünyalara uçmaları, rüyalarını çizebilmeleri hatta Himalayalar’da bir tura çıkmaları için yıllardır eğitimcilerle birlikte sıkı bir şekilde çalışan Google, nihayet çocukları 3 boyutlu uygulaması Toontastic 3D ile buluşturuyor.

Bu eğlenceli uygulamayla çocuklar maceralarını, okulda geçirdikleri dakikaları ya da akıllarına gelen her şeyi çizebilir, hareketlendirebilir ya da hikaye edebilir. Bunun için yapmaları gereken tek şey, yarattıkları karakterleri ekran üzerinde hareket ettirmek ve hikayelerini anlatmak.

Siz de Android ve iOS kullanıcılarının hizmetine sunulan ve ücretsiz olan Toontastic 3D’yi telefonunuza ya da tabletinize indirerek çevrenizdeki miniklerin hayal gücünü geliştirebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak