Instagram Canlı Yayınlar Arkadaşları Yakınlaştırıyor

Instagram, kullanıcılarına eğlenceli bir yenilik haberi verdi. Artık Instagram arkadaşları, birbirleriyle canlı yayınlarda buluşarak diledikleri gibi sohbet edebilecekler.

Şu an test aşamasında olan özellik hayata geçtiğinde, arkadaşlar daha samimi bir Instagram dünyasında diledikleri anda buluşabilecekler. Canlı yayınları başlatmak ise çok kolay. Sağ alt köşedeki ikona tıklayarak videonuzu izleyen arkadaşlarınızdan birini videonuza kolaylıkla konuk edebilirsiniz. Arkadaşınız canlı videonuza katıldığında ekranın ikiye bölündüğünü ve arkadaşınızın görüntüsünün belirdiğini göreceksiniz. Sizi izlemeye devam eden diğer arkadaşlarınız ise beğenilerini ve yorumlarını göndermeye devam edebilecekler.

Instagram‘ın arkadaş dostu bu yeniliğinde, arkadaşınızla sohbet etmekten vazgeçmek istediğinizde onu canlı yayınınızdan çıkarabildiğiniz gibi arkadaşınızın kendi isteğiyle yayından ayrılması da mümkün. Dilerseniz yerine başka bir arkadaşınızı ekleyebilirsiniz. Canlı yayınınız sona erdiğinde ise dilerseniz videonuzu stories olarak paylaşabilir ya da tamamen silebilirsiniz.

Özelliğin gelmesini dört gözle beklediğinizi biliyoruz, ama maalesef bir süre daha beklemeniz gerekiyor.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak