Instagram Direkt Mesajlarda Anket Özelliği!

Instagram’dan anket özelliğine yepyeni bir dokunuş! Artık Instagram’da direkt mesajlar bölümünde de anket paylaşabileceğiz.

Instagram, kullanıcıların en sevdikleri arkadaşlarıyla ya da gruplarla anket paylaşabilmesi için direkt mesajlar bölümüne de anket özelliğini getirdi. Hazırladıkları anketleri tüm takipçileriyle paylaşmak istemeyen kullanıcıların sesini duyan Instagram, bu problemi direkt mesajlar bölümüne anket özelliğini getirerek çözme kararı aldı ve bu dev hizmete imza attı.

Anket özelliğine gelen bu yenilik ile ister okul arkadaşımıza ister aile üyelerimizin bulunduğu gruba özel bir anket hazırlayarak, sadece onların görüşlerini alabiliriz. Herkese açık anket paylaşmaktan çekinen kullanıcıların kalbine hitap eden bu hizmet ile Instagram’da paylaşılan anket sayısında önemli bir artış olacak gibi görünüyor.

Peki, direkt mesajlarda nasıl anket paylaşacaksınız? Önce fotoğrafınızı çekin, arkasından anket sorunuzu hazırlayın ve ankete katılmasını istediğiniz arkadaşlarınızı seçin. Instagram’in resmi Twitter hesabından paylaştığı aşağıdaki Tweet tüm adımları teker teker anlatıyor.

Anket özelliğini direkt mesajlara da getiren Instagram’ın bir sonraki yeniliğini merakla bekliyoruz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak