LinkedIn’den Yeni Özellikler

İş dünyasını dijital alanda buluşturan LinkedIn, kullanıcılarının işini kolaylaştıracak yeni güncellemelerini duyurdu.

İşte LinkedIn’ın sunduğu yenilikler:

Bildirimler: İlk güncellemeyle artık doğum günleri, iş yıl dönümleri ve iş değişiklikleri gibi daha önemli bulduğunuz bildirimleri alabileceksiniz.

Fotoğraf Filtresi: LinkedIn’deki yeni fotoğraf filtreleri yardımıyla profil fotoğrafınızı istediğiniz gibi kesebilir, renk ayarları yapabilirsiniz.

Trend Hikayeler: LinkedIn ana sayfanızda bundan böyle sektörünüzle ilgili merak ettiğiniz haberleri de keşfedebilirsiniz. LinkedIn’in mobil ve masaüstü versiyonlarındaki “Trend” sekmesinin altında ilgi duyduğunuz alanlarla ilgili haberleri görebilir, konuyla ilgili önerilen hashtag’leri kullanarak düşüncelerinizi açıklayabilirsiniz.

Arama Alanı: LinkedIn’de öğrenmek istediklerinize daha kolay ulaşabilmeniz için “arama” sekmesi de yenilendi.

Profil Tamamlanma Ölçümü: Daha etkileyici ve daha güçlü bir LinkedIn profili için size önerilerde bulunan ölçüm sayacı, profilinizi zenginleştirmenizi sağlıyor.

Yorumları Düzenleme: Yazdığınız makalelere gelen yorumları da düzenlemenizi sağlayan LinkedIn, istenmeyen yorumların engellemesine ışık yakıyor.

LinkedIn, son dönemde gerçekleştirdiği yeniliklerle iş dünyasının bir numaralı favori sosyal medya platformu olma öncülüğünü devam ettiriyor.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak