Messenger’a Artırılmış Gerçeklik Oyunları Geldi

Duyanlara duymayanlara gelsin bu haberimiz, artırılmış gerçeklik oyunları Messenger’da! Uzaktakileri yakınlaştıran, yakındakileri de daha samimi sohbetlere çağıran canlı sohbet arkadaşımız Messenger, kullanıcılarını cezbedecek çok renkli oyunlar hazırladı.

Kullanıcıları yalnızca sohbet etmesin, doyasıya oyunlar da oynasın isteyen Messenger, artırılmış gerçeklik oyunlarını tanıttı. Üstelik Messenger, bu oyunlarıyla aynı anda altı kişinin oyun oynamasına imkan sağlayarak eğlenceyi altıya katlıyor. Bugün itibarıyla oyunsever tüm Messenger kullanıcıları, iki oyun ile arkadaşlarına meydan okuyabilir: kimin uzun süre gülümsemeden ciddiyetini koruyabildiğini test eden “Don’t Smile” oyunu ve kimin uzay gemisinde daha iyi gezinebildiğini test eden “Asteroids Attack” oyunu…

Tahmin edersiniz ki yenilik yarışında bir hayli hızlı ilerleyen Messenger, kullanıcılarını yalnızca iki oyuna mahkum etmez. Bu nedenle Messenger, ilerleyen günlerde yepyeni oyunlarını da bizlerle tanıştıracağının müjdesini şimdiden verdi.

O zaman ne duruyoruz, Messenger ile haydi oyun başlasın.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak