Sevgililer Günü’ne Özel 9 Uygulama!

Sevgililer Günü’nden herkese dijital bir merhaba! Bu sene sizin için 14 Şubat’a özel mobil uygulamalar listesi hazırladık. 14 Şubat’a ister sevgilinizle ister yalnız girin, bu listede size özel bir uygulamamız mutlaka var!

Sevgilinizle farklı ülkelerde yaşıyor ve uzak mesafeli bir ilişki mi yaşıyorsunuz? Merak etmeyin sizi de unutmadık! Haydi, başlıyoruz.

 

Sevgililer Günü’ne Sevgilisiyle Girenler İçin

Happy Couple

Sevgilinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz? HappyCouple, yani Türkçe adıyla “Mutlu Çift” uygulaması tam da bu sorunun cevabının peşine düşmüş. Uygulama çiftlere her gün 6 farklı kategoride 5’er soru soruyor. Soruları hem kendiniz hem de sevgiliniz için cevaplıyor, birbirinizin hangi yanıtları doğru tahmin ettiğinizi görüyorsunuz.

İki kişi birlikte yanıtlayabileceğiniz test soruları sayesinde birbirinizi daha yakından tanıyabiliyorsunuz. Ancak uygulamayı çok da masum hayal etmeyin. Sorular sadece en sevdiğiniz çiçek ismini sormakla kalmıyor, yatak odanıza kadar giriyor. ;) Uygulama ücretsiz, ancak dili İngilizce.

iOS’te indirmek için tıklayın.

Android’de indirmek için tıklayın.

Windows Mobile’da indirmek için tıklayın.

 

Grupanya

Hayatta önemli olan güzel anılar biriktirmektir derler. Eğer siz de sevgilinizle anı biriktirmenin farklı yollarını keşfetmek, bunu yaparken bir yandan da cebinizi düşünmek istiyorsanız size Grupanya uygulamasını öneriyoruz.

Grupanya; indirimli konaklama seçenekleri, kahvaltı/akşam yemeği fırsatları, farklı eğlenceli etkinlikler gibi sevgilinizle birlikte tadını çıkaracağınız birçok olanak sunarken, ona sürpriz bir hediye vermek istediğinizde de başvurabileceğiniz bir tercih.

iOS’te indirmek için tıklayın.

Android’de indirmek için tıklayın.

 

Dreamdays

Bu uygulamayla artık ilişkinizdeki önemli günleri asla unutmayacaksınız. Dreamdays, sevgilinizle ortak anılarınızı hatırlayacağınız, hiçbir yıl dönümünü kaçırmayacağınız bir uygulama. Gün geri sayım aracı ile önemli yıl dönümlerinize kaç gün kaldığını da görebiliyorsunuz.

iOS’te indirmek için tıklayın.

Android’de indirmek için tıklayın.

 

Sevgililer Günü’ne Sevgilisinden Uzakta Girenler için

Couple – The App for Two

Couple – The App for Two tam uzun mesafeli ilişki yaşayanlar için tasarlanmış! Uygulama sadece size ve sevgilinize özel bir dünya yaratıyor. Özel anlarınızı fotoğraf ve videolarla kaydedebiliyor, sevdiğinizle mesajlaşabiliyorsunuz.

ThumbKiss özelliği ile parmağınızı ekrana dokundurup parmak izinizle öpücük göndererek sevgilinizin eline dokunuyormuş hissini yaşayabiliyorsunuz. Uygulama size ortak takvimler ve yapılacaklar listesi yaratma olanağı da veriyor. Ayrıca telefon görüşmeleri de yapabiliyorsunuz.

iOS’te indirmek için tıklayın.

Android’de indirmek için tıklayın.

 

Dingtone

Çiftlerin ücretsiz konuşabileceği, mesajlaşabileceği, fotoğraf ve video yollayabilecekleri bir uygulama Dingtone. Ses kalitesi yüksek uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de 200’e yakın ülkedeki telefonları uygun fiyatlarla arayabilmeniz.

iOS’te indirmek için tıklayın.

Android’de indirmek için tıklayın.

 

Avocado

Daha önce akıllı saat uygulamasını tanıttığımız Avocado’nun bir de akıllı telefonlar için olan uygulaması var. Avocado uygulaması sayesinde sevgilinizi yanınızda hissedecek, hatta şarjı bittiğinde bile bildirimle haberdar olacaksınız!

Avocado uygulaması ile uzaktaki sevgilinize dijital bir sarılma ya da öpücük gönderebilirsiniz. Birlikte resim yapabilir, mesajlaşabilir, ortak takvim tutabilir, fotoğraf ve videolarınızı paylaşabilirsiniz.

iOS için tıklayın.

Android için tıklayın.

 

Sevgililer Günü’ne Yalnız Girenler İçin

Tinder

Sevgililer Günü’nde yalnız mısınız? Sizi yalnızlıktan kurtaracak birini bulmak için hala geç değil. Tinder, sizi önce konumunuza göre başkalarıyla eşleştirip ardından birbirinizin fotoğrafını ve profilini gösteren bir uygulama. Burada eğer iki taraf da resimleri beğenip “sağa” kaydırırsa mesajlaşma özelliği açılıyor. Bundan sonra ne yapacağınız ise size kalmış! Uygulama Türkiye’de oldukça popüler.

iOS’te indirmek için tıklayın.

Android’de indirmek için tıklayın.

 

Happn

Happn, yanınızdan geçip giden ama aklınızdan çıkmayan kişiler için tasarlanmış bir uygulama. Gün içinde bulunduğunuz mekanlarda, bir otobüs durağında ya da aklınıza gelecek herhangi bir yerde rastlayıp da tanışamadığınız kişilere ulaşmanızı sağıyor. Uygulama ile birbirinin yanından geçen Happn kullanıcıları haberhar ediliyor. Ne kadar sıklıkla yollarınızın kesiştiği yine rakamsal olarak gösteriliyor. Uygulama dili ise Türkçe.

iOS’te indirmek için tıklayın.

Android’de indirmek için tıklayın.

Windows Mobile’da indirmek için tıklayın.

 

OkCupid

Tanışmak istediğiniz kişinin sizinle uyumlu olup olmayacağını önceden bilmek istiyorsanız sizi OkCupid Dating uygulamasına alalım.

Bu uygulama, size sorular sorarak verdiğiniz cevaplara göre karşındaki kişiyle eşleşme yüzdenizi belirliyor. Siz de bu yüzdeye göre mesajlaşıp konuşabiliyorsunuz. Sorular, ortak ilgi alanlarınızı ve farklı konulara olan bakış açılarınızı belirliyor.

iOS’te indirmek için tıklayın.

Android’de indirmek için tıklayın.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak