Bulaşıcı Bir Style

“Na je nun ta sa ro un in gan jo gin yo ja
Ko pi han ja ne yo yu rul a neun pum gyo gi nun yo ja”
2012 yılında bu sözleri bilmeden etmeden, isteyerek ya da istemeden ezberledik. PSY’nin Gangnam Style adlı şarkısı hepimizin beyninde çın çın öttü, izleme rekorları kırdı. Durum böyle olunca yerli yabancı pek çok versiyonu çıktı. Video öyle bir etki yaptı ki, reklam panolarında bile Gangnam Style’ı gördük. Bu viral hitin ardından çıkan ve çok izlenen diğer videoları sizler için derledik.

Farmer Style

11 milyondan fazla izlenen Farmer Style, The Peterson kardeşler tarafından çekildi. Gangnam Sytle ile en güzel dalga geçen videolardan biri olan Farmer Style, Cnbc’ye bile haber oldu!

Türk Usulü: Yam Yam Style

Ham Çökelek şarkısıyla tanıdığımız Atilla Taş, uzun bir aradan sonra ekranlara Yam Yam Style ile çıktı. Oldukça olumsuz eleştiriler alan şarkının klibinde çocuklar da oynuyor, folklor dansçıları da. Sözlerinde ise şöyle garip cümleler var: “Bak bitersin bana güvenme, seni yerim bitiririm! Hem de yam yam style!”

Gandalf Style

Pek sevdiğimiz kahramanımız Gandalf yine Gangnam Style’dan nasibini alanlar listesine girdi. O güzelim ak sakallı ak saçlı Gandalf, zibidi gibi sokaklarda Gangnam Style dansı yaptı. Sözlerinde ise elbette yüzükten bahsediliyor: “One ring to rule them all, one ring to find them!”

Nasa Style:

Gangnam Style’ın bilimli versiyonu Nasa Style’ın klibinde, Rocket Park, füze, uzay gibi görüntülere yer veriliyor.

Baby Gangnam Style

Baby Gangnam Style’da seksi anneler, sevimli bebekler yer alıyor ve gökten bebek bezleri yağıyor.

Obama Vote Style

Aşağıdaki adreste Obama’ya oy vermeye teşvik eden Obama Vote Style:

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak