Yeni bir referans noktası: Fikrinizinde.com


102. yılını dolduran ve hizmet anlayışını bilgi, insan, yöntem ve teknoloji üzerine kuran Deriş Patent ve Marka Acentalığı ve Deriş Avukatlık Ortaklığı, fikri mülkiyet alanında hem hukuk hem de iletişim dünyasında  referans noktası olmak amacıyla http://www.fikrinizinde.com/ adlı blog sitesini açtı.

Patent, Marka ve Hukuk Alanında Referans olacak bir Kurumsal Blog

Deriş, blog açılışını tüm ekibe sürpriz olan bir parti ile gerçekleştirdi. Blog lansmanının yapıldığı partide Tick Tock Boom ekibi, Deriş çalışanlarına blogun kullanılması ve olumlu etkileri hakkında kısa bir eğitim verdi. Deriş ekibi,her biri üzerinde farklı bir harf bulunan fikrinizinde.com blogunun tişörtlerini giyerek takım ruhunu yansıttı. Böylece bloga katkıda bulunacak farklı gruplar oluşturuldu. Ardından şirket çalışanları müzik eşliğinde dans ederek eğlenceli zaman geçirdiler.

Hızla değişen ve gelişen dünyamızda 100 yıllık bilgi birikimini bilinçli hareket etmenin sektörle ilgili ilginç, renkli gelişmeleri paylaşan blogu takip etmenizi tavsiye ederiz. Blog lansmanına ait eğlenceli video ile sizi başbaşa bırakıyoruz.

http://www.fikrinizinde.com/

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak