Markaların Youtube Performansı BoomSocial’da!

Tick Tock Boom ve BoomSonar tarafından geliştirilen Ücretsiz Sosyal Medya Ölçümleme, Raporlama ve Analiz programı BoomSocial, farklı mecralar ve ek özellikler ile büyümeye devam ediyor. BoomSocial ile artık dünyanın en büyük video sitesi Youtube’da da markalara ait kanalları takip edip, analiz edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş Sosyal Medya Takip, Raporlama ve Analiz programı BoomSonar altyapısını kullanan BoomSocial, Facebook, Twitter, Google+ ve Linkedin’den sonra artık Youtube kanallarını da ücretsiz takibe başladı. Youtube dinamiklerine uygun şekilde hazırlanan yapısı ile BoomSocial’da markanızın ve rakiplerinizin video performanslarını değerlendirmeniz mümkün.

Toplam 10 binden fazla sayfanın takip edildiği BoomSocial‘da,  24 sektör ve 100’den fazla alt sektöre göre kategorilenen 400’den fazla Youtube kanalının bilgilerine ve istatistiklerine ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

BoomSocial ile Youtube Takibi

Yeni açılan BoomSocial Youtube takibi ile neler yapabilirsiniz?

  • 400′den fazla marka ve ünlü kişinin Youtube kanallarını takip edebilirsiniz.
  • Marka ve ünlülerin Youtube hesaplarıyla ilgili detaylı analiz ve raporlara, grafik ve tablolar eşliğinde doğrudan ulaşabilirsiniz.
  • Sayfaların abone sayısı artışlarını ve zaman içerisindeki gelişimlerini tek bir noktadan gözlemleyebilirsiniz.
  • Kanal tarafından paylaşılan videoların beğeni oranlarını, aldıkları yorum sayısını ve etkileşim oranlarını tek bir sayfada görebilirsiniz.
  • Kanalın en çok beğenilen ve en çok izlenen videolarını belirleyebilirsiniz.
  • Rakiplerinizin abone sayılarını, paylaştıkları içerikleri, aldıkları etkileşim oranlarını öğrenebilir ve bunları sektör ortalamalarıyla birlikte karşılaştırabilirsiniz.
  • 7 farklı Youtube kanalının tüm verilerini tek bir ekranda, grafikler ve sektör ortalamalarıyla tamamen ücretsiz şekilde karşılaştırabilirsiniz.
  • Sisteme kayıtlı olmayan sayfaları ücretsiz olarak ekleyebilir, verilerine ulaşabilirsiniz.

Instagram ve Rapor Çıktıları Çok Yakında

Facebook, Twitter, Google+, Linkedin ve Youtube kanallarında on binden fazla sayfayı takip eden BoomSocial, markaların ihtiyaçları doğrultusunda çok yakında ücretsiz Instagram takibi hizmetini de sunmaya başlayacak.

BoomSocial ile çok yakında markaya özel raporlama ve tüm markaları kanallara göre karşılaştırabileceğiniz özel karşılaştırma raporlarını alabileceksiniz.

Yakında birçok yeni özelliğin daha ekleneceği programla ilgili fikir ve önerilerinizi http://www.boomsonar.com/iletisim adresi formu üzerinden bize iletebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak