Google’ın Yeni Sosyal Ağı: Spaces

Gün geçmiyor ki sosyal ağlara bir yenisi daha eklenmesin! Google’ın resmi bloğunda duyurduğu yeni sosyal uygulaması Spaces ile bir konuyu tartışmak üzere küçük grupları bir araya toplayabilecek ve tek dokunuşla dilediğiniz konuda yeni alanlar oluşturabileceksiniz. Arama özelliği sayesinde anahtar kelimeler kullanarak alanlarınızda aradığınızı kolaylıkla bulabilecek; SMS, e-posta veya sosyal ağlar ile Space grubunuza başka kullanıcılar ekleyebileceksiniz.

Paylaşım kutusunda yerleşik olarak sunulan Google Arama, Chrome, Fotoğraflar ve YouTube araçlarıyla uygulamadan ayrılmaksızın makaleler, videolar ve fotoğraflar paylaşabileceksiniz. Uygulamanın belki de en güzel tarafı, alana ekleyeceğiniz içerikleri bu şekilde uygulamadan hiç çıkmadan bulabilmeniz olacak.

Alan üyelerinin her yayına yorum yapabildiği Spaces’te paylaşılan her içeriğin kendine ait sohbeti olduğundan sohbetler bölünmeyecek ve derli toplu görünecek.

Çalışma grupları, hafta sonu gezileri, etkinlik organizasyonları gibi hemen her konuda paylaşımda bulunabileceğiniz bir grup oluşturmanıza yardımcı olan Google Spaces’ı mevcut Google hesabınız ile kullanmaya hemen buradan başlayabilirsiniz.

Google’ın yeni sosyal ağı Spaces’in Android ve iOS uygulamasını da ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak