BoomSocial Sektörel Sosyal Medya Analizleri Satışta!

100’ün üzerinde sektöre ait Şubat Ayı  Sosyal Medya Analizi Satışta. İncelemek için tıklayınız.

BoomSocial sunduğu hizmetleri genişletmeye devam ediyor. Tick Tock Boom tarafından geliştirilen BoomSocial, Premium analizleri ile aylık dönemlerle sektörlerin sosyal medya performanslarını inceleyebilirsiniz. Sektörünüzün ve rakiplerinizin sosyal ağlardaki içerik stratejileri ve sosyal ağ kullanım yöntemlerini ölçmenize yardımcı olacak analizler ile rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

BoomSocial Premium Analizlerinde Neler Var?

 • Sektör ile ilgili genel bilgiler ve istatistikler
 • Sektörde yer alan en başarılı markalar
 • Sektörde paylaşılan ve en çok etkileşim alan içerikler
 • Hayran sayısı, büyüme, konuşulma ve etkileşim liderleri
 • En popüler içerik türleri
 • Günlere göre ileti dağılımı
 • Etkileşim dağılımı, ileti türleri ve sektör ortalamaları
 • En çok etkileşim alan fotoğraf, video, bağlantı ve metinler
 • Sektörde yer alan tüm markaların özet tablosu
  ve bunlar gibi daha bir çok tablo ve grafiğin yer aldığı 3o’un üzerinde sayfa yer alıyor.

  Performans Karşılaştırma

  Powerpoint sunum formatında satışa sunulan BoomSocial analizleri ile markaların performansını özetleyen puanlama sistemi Boom Quality Score (BQS) ile en iyi markanın performansını da gözlemleme şansına sahipsiniz. Kullanımı ve anlaşılması kolay analizler sayesinde genel sektör ortalamalarını ve rakiplerinizi takip edebilirsiniz.
  BoomSocial Premium sektör analizleri ile sosyal medya stratejilerinizin doğrudan hedef odaklı olmasını rahatça sağlayabilirsiniz.

  Stratejinize Doğru Yön Verin

  BoomSocial sektör analizleri ile sektör genelinde büyüme performansını ve günlere göre büyüme değerlerini inceleyebilir, sunumda yer alan en başarılı iletileri ve ileti türlerini görerek markanıza en uygun stratejiyi oluşturabilirsiniz. Sektörde en çok hayranı olan, en çok hayran kazanan, hakkında en çok konuşulan ve en çok etkileşim alan markalar ile sektörün ortalama değerlerinin yer aldığı raporlarda, markanızın sosyal medya performansını geliştirmek için kullanabileceğiniz değerli veriler bulunuyor.

  Rakipleri siz belirleyin, BoomSocial size özel analizinizi hazırlasın

  BoomSocial Premium analizlerde, tüm sektöre ait rapor satın alma ile sınırlı değilsiniz. Dilerseniz, markanız ve istediğiniz rakiplerini kendiniz de belirleyip, özel rapor talebinde bulunabiliyorsunuz. Size özel hazırlanacak raporlar, 2 iş günü içerisinde eposta adresinize ve BoomSocial hesabınıza yükleniyor.

  Satın Almak Çok Kolay

  Tick Tock Boom Dijital PR & Marketing tarafından geliştirilen BoomSocial’a www.boomsocial.com adresinden ulaşabilir, sosyal medya sektör analizlerini kanal ve ay özelinde internet üzerinden kredi kartı veya havale yoluyla satın alabilirsiniz.

 • Henüz yorum yapılmamış

  Bir Yanıt Bırak