MIXX Awards Türkiye’de “Yılın En İyisi” Dahil 6 Ödül Kazandık!

IAB Türkiye tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen MIXX Awards Türkiye’de Ford Otosan için hazırladığımız “Evlatlarınız Bize Emanet” filmimiz ile 29 kategoride 693 proje içerisinden sıyrılarak Büyük Ödül‘ün sahibi olduk.

Dijital yaratıcılığa ve sonuçlarına odaklanan MIXX Awards Türkiye’de elde ettiğimiz bu güzel başarının ödüllerini toplamak için Tick Tock Boom ailesi olarak 6 kez sahneye çıktık!Marka Farkındalığı ve Konumlandırma” ile “Online Reklam Filmleri” kategorilerinde 2 Altın MIXX; “Deneysel ve Yenilikçi”, “Markalı İçerik” ve “Gerçek Zamanlı Etkileşim” kategorilerinde ise 3 Bronz MIXX’i almak için uzun soluklu iş arkadaşımız Ford Otosan ile gururla çıktık sahneye… MIXX’in en büyük ödülü “Yılın En İyisi” ise gecenin sonunda bizim oldu. Gelelim şimdi hangi işlerle hangi ödülleri kazandığımızın detaylarına… Hemen açıklıyoruz.

“Yılın En İyisi” seçilen “Evlatlarınız Bize Emanet” projemiz, ayrıca “Online Reklam Filmleri” ile “Marka Farkındalığı ve Konumlandırma” kategorilerinde Altın MIXX, “Markalı İçerik” kategorisinde de Bronz MIXX ödülü aldı. Yenilikçi projemiz “Bir Başka Şiir” ise “Deneysel ve Yenilikçi” ile “Gerçek Zamanlı Etkileşim” kategorilerinde Bronz MIXX kazandı.

Yılın En İyisi “Evlatlarınız Bize Emanet”

Ford Trucks markası için uzun yol şoförü annelerinin hasret dolu hikayesini anlattığımız “Evlatlarınız Bize Emanet” filmimiz ise “Yılın En İyisi” kategorisi başta olmak üzere toplam 4 kategoride ödül kazandı. “Yılın En İyisi” kategorisi dışında “Online Reklam Filmleri” ile “Marka Farkındalığı ve Konumlandırma” kategorilerinde birer Altın MIXX, “Markalı İçerik” kategorisinde de Bronz MIXX’in sahibi olduk.

 

“Bir Başka Şiir” 2 MIXX Kazandı

Yapay zeka ile çalışan şair robot @birbaskasair ve ünlü sanatçı İlhan Şeşen’i Türkiye’nin ilk ortak aşk şiirini yazmaları için bir araya getirdiğimiz, Ford Türkiye’nin Sevgililer Günü kampanyası “Bir Başka Şiir” “Deneysel ve Yenilikçi” kategorisi ile “Gerçek Zamanlı Etkileşim” kategorisinde olmak üzere 2 dalda Bronz MIXX kazandı.

 

Son 1 Yılda 25 Ödül Almanın Gururunu Yaşadık!

MIXX Awards Türkiye’de elde ettiğimiz yeni başarılarımızla, son bir yılda tam 25 ödülün sahibi olmanın gururunu yaşadık ve bu mutluluğumuzu Tick Tock Boom ailesi olarak sizlerle paylaşmak istedik. Yolculuğumuza renk katan yepyeni ödül haberleriyle tekrar buluşmak üzere…

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak