YouTube Music Türkiye’de!

Dünyanın bir süredir tadını çıkardığı Reklamsız YouTube ve YouTube Music özellikleri artık Türkiye’ye de geldi.

Hemen denemek isteyip YouTube Music uygulamasını indirenler Premium seçeneğinden de faydalanabiliyor. Eğer YouTube Music Premium paketine geçerseniz bazı avantajlar elde edeceksiniz:

  1. Hiç reklam görmeyeceksiniz. Dinledikleriniz ya da izledikleriniz, artık reklamlarla bölünmeyecek.
  2. İnternetinizden tasarruf etmek isterseniz, dilediğiniz parçaları cihazınıza indirip tekrar tekrar veri harcamadan da müziklerinizi dinleyebileceksiniz.
  3. Ekranı küçülttüğünüzde ya da kapattığınızda müzik zevkiniz kesilmeyecek, kapalı ekranla müzik dinlemeye devam edeceksiniz.

YouTube Music kullanıcıları, bir aylık deneme süresinin sonunda, ayda 13,99 TL’ye premium hizmetten faydalanabilecekler.

YouTube Music uygulamasını Android için bu linkten, iOS için ise bu linkten indirebilirsiniz. Üye olduktan sonra uygulamayı masaüstünden de kullanabilirsiniz.

Hepsi bu kadar mı? Elbette hayır.

YouTube Music ile içeriğe doyamayanlara özel bir hizmeti daha var Google‘ın. Adı, YouTube Premium. YouTube Premium paketine geçenler sadece YouTube Music Premium özelliklerinden değil, YouTube Originals içeriklerinden de faydalanabilecekler. Ancak bu abonelik türünün ücreti bir tık daha fazla. YouTube Preium ilk bir aylık ücretsiz denemeden sonra ayda 16,99 TL’ye kullanılabiliyor. Hizmetin kendi web sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz: www.youtube.com/premium. YouTube Originals içeriklerini incelemek isterseniz de sizi bu adrese alalım: www.youtube.com/originals.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak