Tumblr Güvenli Mod ile Gördüklerinizi Kontrol Edin

Safe Mode is here, Tumblr. More control over what you see and what you don’t.What’s Safe Mode? Safe Mode filters sensitive content in your dashboard and your search results. Who’s it for? You, if you want it! Maybe you’re happy to see sensitive...

Gençler arasında popülerliği devam eden blog servisi Tumblr, hassas içerikleri gizlemenize olanak veren Güvenli Mod (Safe Mode) seçeneğini hizmetleri arasına ekledi. Güvenli Mod‘u açan kullanıcılar, akışlarında ve arama sonuçlarında hassas içeriklerle karşılaşmayacaklar.

image

Güvenli Mod‘dayken bu özelliği kapatmak isteyen kullanıcıların hesap ayarlarına gidip Güvenli Mod seçeneğini kapalı hale getirmesi gerekiyor. Yaşı 18’in altındaki Tumblr‘cılar ise isteseler bile Güvenli Mod özelliğini kapatamayacaklar.

 

6 Yorum
  1. 18 yaşın altı ne demek? Ben 24 yaşındayım, tumblr hesabımı açalı 7 yıl oldu. Şimdi ben 18 yılı doldurmasını mı bekleyecem hesabın, nasıl oluyor bu işlem?

  2. Tumblr, Güvenlik Modu için hesabınızın kaç yıllık olduğunu dikkate almıyor, sadece kaç yaşında olduğunuza bakıyor. 18 yaşından küçükler Güvenli Mod özelliğini kapatamıyorlar. Belirttiğiniz gibi 24 yaşındaysanız ve sistemde de o şekilde kayıtlıysanız sizi etkilememeli.

  3. Cevap için teşekkür ederim. Tekrar kontrol edeceğim, umarım yapabilirim.

  4. Trendweek’i okuduğunuz için biz teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  5. Ben 17 yaşında üye oldum, fakat bir yıl geçti halen güvenlik modunu ayarlayamıyorum filtreleme yerinde açma kapama yok

Bir Yanıt Bırak