BoomSocial Sektörlere Özel Sosyal Medya Rapor ve Analizleri

Etkileşim-Analizi-Sosyal-Medya

Markalara ait 10 binin üzerinde sosyal medya hesabını ücretsiz olarak takip edip, incelemenize olanak sağlayan BoomSocial, sunduğu hizmetleri genişletiyor ve daha da profesyonelleştiriyor.

Sizlerden gelen talep doğrultusunda şubat ayının ilk haftasından itibaren, BoomSocial üzerinden markanızın bulunduğu sektör ve alt sektörlere yönelik Sosyal Medya Rapor ve Analizlerini sunmaya başlıyoruz.

Markanızın ve rakiplerinin sosyal medya performanslarını ölçme ve raporlamanın yanı sıra, sosyal ağlarda içerik üretme stratejiniz ve de yatırımınızın geri dönüşünü ölçme gibi bir çok farklı amaca hizmet edecek BoomSocial Sosyal Medya Rapor ve Analizleri, başlangıç olarak  Facebook ve Twitter kanalları için satın alınabilecek.

Düşük rakamlarla satılacak raporlar, daha sonra diğer sosyal medya kanallarının eklenmesi ve sizlerden gelecek talepler doğrultusunda genişleyip, çeşitlenecek.

Sosyal Medya Sektör Raporları En İyi Markalar

Markanızı ve Rakiplerini Analiz Edin

İlgilendiğiniz sektörler ve rakiplerinizle ilişkili sosyal medya raporlarını artık internet üzerinden kredi kartı ve havale yoluyla satın alabilecek, hem kendinizin, hem de sektördeki rakiplerinizin performansını detaylı şekilde görebileceksiniz.

Yine bu raporlarda, tüm sektör (veya alt sektör) içinde yer alan markaların genel ortalamalarını ya da sektörün en çok etkileşim alan konularına ulaşabileceksiniz.

En Çok Etkileşim Alan Sosyal Medya İletisi

İçerik Stratejinizi Belirlemenize Yardımcı

Raporlarda hangi içerik türünün daha çok etkileşim aldığını gözlemleyip içerik yönetimi stratejinizi belirleyebileceksiniz.
Yine, sektörünüzde en çok kullanılan içerik tiplerini, en çok etkileşim alan içerikleri, rakiplerinizin stratejisini tek bir yerden görme imkanına sahip olacaksınız.

BoomSocial Sektör Analizi Raporları ile neleri öğrenebilirsiniz?

 • Sektör ile ilgili genel bilgiler ve istatistikler
 • Sektörde yer alan en başarılı markalar
 • Sektörde paylaşılan ve en çok etkileşim alan içerikler
 • Hayran sayısı, büyüme, konuşulma ve etkileşim liderleri
 • En popüler içerik türleri
 • Güne göre ileti dağılımı
 • Etkileşim dağılımı, ileti türleri ve sektör ortalamaları
 • En çok etkileşim alan fotoğraf, video, bağlantı ve metinler
 • Raporda incelenen markalar ile ilgili aylık istatistiklerSunumlar halinde online üzerinden satılmaya başlanacak BoomSocial raporları ile ayrıca,  Boom Quality Score (BQS) adını taşıyan genel bir değerlendirmeye imkân tanıyan puanlama sistemimiz ile en iyi markanın performansını gözlemleyebileceksiniz. Sektörel raporlar ile sektörün en fazla hayran sayısı artışını hangi markaların sağladığını, en çok konuşulan markalarını ve en çok etkileşim alan markalarını görebileceksiniz. Raporlar ayrıca, sektörel ortalamaları, içerik türlerinin dağılımını, sektörde en çok etkileşim alan iletileri, fotoğrafları, videoları, bağlantıları ve metinlerini sizlerle paylaşıp, markanız için yeni fırsatlar yaratmanıza olanak sağlayacak. Kolay anlaşılan ve kullanılan raporlar matrislerle genel sektör ortalamalarını ve rakiplerinizi takip etmenizi kolaylaştıracak. Böylece BoomSocial’ın sektörel raporları ile stratejilerinizin doğrudan hedef odaklı olmasını kolayca sağlayabileceksiniz.
 • Yeni Raporlar Yakında!

  Önümüzdeki günlerde markalara özel 7 markaya kadar karşılaştırma, detaylı analizler ve karşılaştırma raporları da online satışa sunulacak.
  Sosyal medyaya özel sektör ve marka raporları; markanız, rakipleriniz veya faaliyet alanlarınız hakkında pazardaki boşlukları görmenize,  müşterilerinizin ya da takipçilerinizin beklentilerini öğrenerek doğru iletişim stratejilerini oluşturabilirsiniz.

  Etkileşim Türlerine Göre Dağılım Sosyal Medya Analiz

  Henüz yorum yapılmamış

  Bir Yanıt Bırak